.

.

АЛАТКА за СКЛАДИРАЊЕ ПРОЛЕТ ТЕРИ КЛИПОВИ 3/4 ИНЧИ 19MM BZP ( ) со ONESTOPDIY.COM

АЛАТКА за СКЛАДИРАЊЕ ПРОЛЕТ ТЕРИ КЛИПОВИ 3/4 ИНЧИ 19MM BZP ( ) со ONESTOPDIY.COM

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.Алатка за каиш или Тери clip (или Тери е клип) е пролет метален клип користи за да се одржи цилиндрични објект.На пример, да обезбеди велосипедска пумпа на точак рамка.Објектот да биде одржана е турна во видео клипот за да се обезбеди тоа, и да се извади за да го ослободите.На или.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите