.

.

Klein Електроника ЗОНА-U Зона Digital & Аналогни UHF 2-Начин на Радио, 32 Канал Капацитет, 4W/1W Моќ, Фреквентен опсег 400-470MHz, MotoTRBO & Hytera Компатибилен

Klein Електроника ЗОНА-U Зона Digital & Аналогни UHF 2-Начин на Радио, 32 Канал Капацитет, 4W/1W Моќ, Фреквентен

мислење на клиентот:

DEN 6478.80
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Водоотпорен (IP65). 2,000 m Ah Лав Батеријата.FCC, IC & IFTEL Уверение. 32 Канал Капацитет. 4 W / 1 W Моќ.Moto TRBO & Hytera Компатибилни.Воена Spec.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите