.

.

Bluetooth Звучник Шише за Вода со Говорник Капак, 24oz, Завртка-на Капа со Вграден Безжичен Звучник, Транспарентен Спортски Шише за Вода, Сина #WB8804

Bluetooth Звучник Шише за Вода со Говорник Капак, 24oz, Завртка-на Капа со Вграден Безжичен Звучник, Транспарентен

мислење на клиентот:

DEN 671.52
Достапност
Во достапна форма

БЕЗЖИЧЕН ЗВУЧНИК ШИШЕ : Нашата smart шише за вода доаѓа со вграден Bluetooth звучници во ззп што ќе играат часа на музиката каде што сакате.ПРЕНОСНИ : Говорникот работи независно од шише за вода, и доаѓа со carabiner тип клип за да го закачите на некој појас јамка, или ранец.ГРАДБА : Ова Bluetooth шише за вода јазик е направен од силна транспарентен кобалт сина боја пластични, ќе трае многу долго.КОМПАТИБИЛНОСТ : говорникот е лесно да се со било кој паметен телефон, а е компатибилна со i Phone, i Pad, и повеќето Android уреди.ГОЛЕМИНА : 24 унца шише, мерки на 8 1/2"H (10 1/2" w/капак на) x 3" дијаметар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите