.

.

FH205-14 Вметнете Имајќи Ексцентричен Заклучување Јака 7/8 Инчи Peer Топката Лежишта VXB Бренд

FH205-14 Вметнете Имајќи Ексцентричен Заклучување Јака 7/8 Инчи Peer Топката Лежишта VXB Бренд

мислење на клиентот:

DEN 978.48
Достапност
Во достапна форма

Предмет : FH205-14 Имајќи.Тип : Вметнете PEER Топката Имајќи.Вратило Дијаметар : 7/8" инч.Динамичко оптоварување : 14012 N. Static load оценка : 7161 N. Оваа точка ќе биде предаден во рок од Една Недела се Враќа Предмет на 15% restocking Такса FH205-14 PEER Вметнете Имајќи Eccentic Заклучување Јака 7/8" инчен Внатрешен Дијаметар FH205-14 PEER Вметнете Лого, имајќи е Eccentic Заклучување Јака, имајќи е тесен внатрешниот прстен со Сферични надворешниот прстен, имајќи е стандарден капацитет, имајќи е Не-relubrication ритам со масло дупка на заклучување јака страна(покажува), имајќи е масло дупка спротивниот ритам го прави меѓусебно со сите производители, имајќи е најлон скоро класа 3А завртки сет, Стандард печат е ПРВ тесни riiding, целосно покривање и метал покровот заптивки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите