.

.

WEIZIWF Електрични камини Електричен Камин Вметнете Грејач Камин Декорација Кабинет Пламен Дрвени Mantel Рамка со ЛЕД Оптички Вештачки Пламен Камин (Боја : Бела со Греја?

WEIZIWF Електрични камини Електричен Камин Вметнете Грејач Камин Декорација Кабинет Пламен Дрвени Mantel Рамка

мислење на клиентот:

DEN 6149.76
Достапност
Во достапна форма

Ние веруваме дека можеме да ги задоволи вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако наидат на проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.Одлична суровини резултат во одличен квалитет со сертификат CE,.Модерен,најновиот стил;.Приспособувањето на светските водечки пламен технологија, што жив пламен;.Идеален за стан ,куќи барови ресторан и канцеларии;.Answer : ___________________________ Note : 1. Проверете ја големината и бојата пред купување.2. Освен декоративни електричен камин прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, таму ќе биде мал износ на грешка.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има различни стилови и бои, може да се види во мојата продавница.6. Вашиот exchange и коментари се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Производ Summarywood во комбинација со камин mantel,fibreglass резба,со електричен камин вметнете;Големина : W150cm,H116cm,D33cm.или прилагодено дизајн.Спакувани се собраа во дрвена гајба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите