.

.

Исток Majik Паѓа Отпорна Пластика Авион Играчки за Момчиња Подарок 8.69.255.9 инчи

Исток Majik Паѓа Отпорна Пластика Авион Играчки за Момчиња Подарок 8.69.255.9 инчи

мислење на клиентот:

DEN 1343.28
Достапност
Во достапна форма

Големина : 22*23.5*12cm/8.6*9.3*4.72 инчи.Metrial : пластика.Се судрат и да Одат Акција, работи на мазни површини.Триење напојува така што ќе работи кога ќе го промовираме.Чекор 1 : Задржете го автомобил, притиснете на задните тркала на земјата и да се повлечат.Чекор 2 : Ослободување на играчка автомобил и се кандидира напред.Совршен Подарок.Бродови од Хонг Конг.Играчка играат важна улога во детските секојдневниот живот.Тие се обезбеди децата со среќен време, различни искуства, и различни видови на играчки авиони можат подобро да им се овозможи на децата да научат за другите работи и да им помогне на своите растат.Избрани авиони играчка подобрување на когнитивните, вокабулар јазик; промовира имагинативна игра.Задоволување на детето е во интерес на детето fondle admiringly.Тоа е добра идеја за Подароци, Роденденски Подароци, Божиќ Подароци, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите