.

.

Етнички Жени и Птица Модерна Туш Завеса со 12 Куки Двојно Планирам Туш Куки Полиестер, Водоотпорен Туш Завеса

Етнички Жени и Птица Модерна Туш Завеса со 12 Куки Двојно Планирам Туш Куки Полиестер, Водоотпорен Туш Завеса

мислење на клиентот:

DEN 983.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : Туш Завеса:70.8 x 70.8 инчи / 180 x 180cm,Кат Мат:19.6 x 31.4 инчи / 50 x 80 cm.Материјал : 100% полиестер платно туш завеса, брзо сушење, навремено-отпорни, водоотпорен.Патосници се направени од полиестер и сунѓер, мека на допир, носат-отпорни, и не се лизга.На модерен и уникатен печати дизајн, со висока дефиниција слики и живописни бои, убаво красат вашата бања и овозможи да уживате капење. 12 бела пластика куки вклучени за лесна инсталација и лизгање.Секој туш завеса има 12 ' рѓа-отпорни метал grommets да го издржат секојдневна употреба.Овој производ не само што може да се користи како туш завеса, но, исто така, може да се направи за да се украсуваат на вашите ѕидови, прозорци и секој простор ви се допаѓа.Спецификација на производот Име : туш завеса кат мат постави Туш завеса материјал : поли pongee (водоотпорен) Подот мат материјал : полиестер + сунѓерот + ПВЦ пластични точка Туш завеса големина : 180x180cm / 70.8x70.8in Кат мат големина : 50x80cm / 19.6x31.4in Производ листа:туш завеса x 1, кат мат x 1, кука x 12 Високо квалитетен материјал : Надгради висок квалитет на полиестер ткаенини, без обложување, водоотпорен, брзо сушење.Може ефикасно да се спречи вода спреј во туш.Силни и издржливи ткаенини е лесно да се чисти.Парична казна карактеристики : Туш завеса е направен од високо квалитетни материјали, дигитално печатење технологија, висока дефиниција слики и живописни бои привлече многу луѓе внимание.Мулти-цел : Овој производ не само што може да се користи како туш завеса, но исто така и како завеса, партиција позадина, итн.Answer : ___________________________ Note : *Рака мие или машина за миење со ладна вода, висат сува, ниска температура за пеглање, ве молиме да не се изложуваат на сонце, не кајгана. *Производот може да биде creased за време на транспортот, но тоа не влијае на нормална употреба. * Боја на производот може да се разликува малку во зависност од прилагодувањата на вашиот телефон или компјутер за следење. *Ве молиме да дозволи отстапување од 1-2cm поради прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите