.

.

ИКТ Палка LS Моторот 3-Топ DBC DBW Генералот 3 Гас Тело Заобиколат Челик Плетенка Цревото за Полнење Coolant Crossover Пареа Цевка LSX LS1 LM7 LR4 LQ4 LS6 L59 LQ9 LM4 L33 551694H

ИКТ Палка LS Моторот 3-Топ DBC DBW Генералот 3 Гас Тело Заобиколат Челик Плетенка Цревото за Полнење Coolant

мислење на клиентот:

DEN 1319.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со Сите ГМ LS Серија Мотори.Вклучува Хардвер и Водоводни системи и Компоненти.Направен во Вичита, Канзас од aerospace одделение, САД произведени палка алуминиум.Овие Crossovers Може да биде Инсталиран во Предниот или Задниот дел на Цилиндар Глави.Црева и Порти Имаат Заострените Цевка Теми на краиштата во Кои се Бара Цевка Пломби.ИКТ Палка LS Моторот 3-Топ DBC DBW Генералот 3 Гас Тело Заобиколат Челик Плетенка Цревото за Полнење Coolant Crossover Пареа Цевка LSX LS1 LM7 LR4 LQ4 LS6 L59 LQ9 LM4 L33 551694 H.Coolant Пареа Crossover Цревото за Полнење Компатибилен со : сите ГМ LS серија на мотори Вклучува : 2 orings, 2 завртки, 2 coolant порти и 1 челик плетенка црево.Направен во Вичита, Канзас од aerospace одделение, САД произведени палка алуминиум .Може да се инсталира на предниот или задниот дел на цилиндар глави Тема пломби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите