.

.

Ember Контрола на Температурата Smart Кригла 2, 10 мл, Бела, 1.5-hr на животниот Век на Батеријата - Стан Контролирана Температура Кафе Кригла - Подобрен Дизајн

Ember Контрола на Температурата Smart Кригла 2, 10 мл, Бела, 1.5-hr на животниот Век на Батеријата - Стан Контролирана

мислење на клиентот:

DEN 2398.80
Достапност
Во достапна форма

ПОДОЛГО ТРАЕЊЕ на БАТЕРИЈАТА : Продолжен животниот век на батеријата на вашиот контрола на температурата кригла држи вашиот пијалок совршено топло до 1.5 часа за целосно полнење или на целиот ден на новите редизајнирани полнење увеселителен парк.Изберете точната температура сакате (меѓу 120°F - 145°F).СТАН КОНТРОЛИРАНИ : Ember smart кригла ви овозможува да го контролирате со вашиот паметен телефон.Пар со Ember стан за да го поставите вашиот температура, прилагодите мемории, да добиваат известувања и повеќе.УПОТРЕБА БЕЗ СТАН : Ember Кригла е функционален без врска на стан и ќе се сеќавам на последниот користи температура.Надвор од кутијата, на Ember Кригла е поставено до 135°F. АВТО СОН : Ember загрева кригла интелигентно сетила кога да се вклучи и исклучи.Кригла влегува во режимот на мирување, кога се празни или по 2 часа на неактивност.Ember се буди кога тоа сетила движење или течни.РАКА МИЕ САМО : обновено отпорно на гребење керамички слој е безбедно да го рака мие.Ember Кригла 2 е IPX7 оценет и целосно подводните до 1 метар длабок.ПРОДОЛЖЕН ВЕК на БАТЕРИЈАТА : Истурете на топла течност да се прошири и да се зголеми животниот век на батеријата.ВКЛУЧЕНИ СО КРИГЛА : Полнење увеселителен парк, полнач и quick start водич.ТРЕБА да им се ПОМОГНЕ : Одете на Ember е сосема сајт и кликнете ПОДДРШКА за најчесто поставувани прашања и да разговараат со Поддршка за Корисниците.Ember Технологии е само одобрени продавачот за Ember производи се продаваат на .Ember е 1 година ветување и 30-ден се врати важи само за набавки "се Продаваат од Страна на" Ember Технологии на.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите