.

.

Улица Сцена 950-76211 Брзина Решетката Главниот Решетката Insert

Улица Сцена 950-76211 Брзина Решетката Главниот Решетката Insert

мислење на клиентот:

DEN 4407.84
Достапност
Во достапна форма

Патент клип на инсталација.Црна chromed полиран челик.Лесно да се инсталира/нема сечење.Нови чисти и уникатен изглед.Без завртки или дупчење.Патент Клип На Инсталација.Црна Chromed Полиран Челик.Лесно Да Се Инсталира/Нема Сечење.Нови Чисти И Уникатен Изглед.Без Завртки Или Дупчење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите