.

.

VANPEUSO Neckband Bluetooth Звучник - EBS-906, Bluetooth 5.0, Вграден микрофон, 10H Изведба, Пренослива Безжична погоден за носене Говорник, Идеален за Дома&Отворено

VANPEUSO Neckband Bluetooth Звучник - EBS-906, Bluetooth 5.0, Вграден микрофон, 10H Изведба, Пренослива Безжична

мислење на клиентот:

DEN 886.80
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ♫【HD Стерео 1*тип-c charing кабел; 1*прирачник за корисникот. ♫【Bluetooth 5.0, Вграден Микрофон , ТФ/SD картичка】Напреден Bluetooth 5.0 чип, обезбедува стабилен пренос до 33 ft (10m) голем дострел.Поддршка SBC/AAC декодирање, поддржува A2 DP/HSP/HFP/AVRCP протокол.компатибилен со сите Bluetooth-от за уреди како што се паметните телефони, таблети, лаптопи, Телевизори, итн.ви даде стабилна конекција, можете исто така да користите the TF/SD картичка(max 32g) слот за да уживаат во добар квалитет на звукот музика насекаде. ♫【Долго траење на батеријата и брзо полнење】 Изградена-во 600m Ah батеријата време на мирување до 48 h, изведба 10h.Со мејнстрим Тип-C на висока ефикасност полнење опрема, 1.5-2h може да биде целосно наполнета. ♫【Ослободи вашиот рацете и ушите】Овој пренослив & погоден за носене говорникот го намали товарот за уши, остава рацете слободни .Едноставно останатите говорници на рамената и уживајте во звук, води поблиску до вашата музика и да останат поврзани на светот околу вас.безжична Bluetooth звучници може да биде укината и фиксна по волја, удобен за носење , удобен за носење. ♫【Најдобар избор за】Нашите грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција и пријателски живот услуги на клиентите.Без разлика дали тоа е по-продажбата или пред-продажба, без разлика кои прашања што ги имате, можете да не контактирате на време, ние ќе одговориме на вашите прашања, и да се справат со сите прашања.Прекинувач за скролување.Volume+/Следна песна (долго притискање за две дик).Пауза/Play.Обемот/Претходната песна (долго притискање за две дик).На погоден за носене говорникот се одликува со технологии кои создаде навистина уникатен слушање искуство.Тоа носи нови искуства како да се наоѓате на место во гледање филмови, живи слики, или игри.Тоа ве опкружува со јасна, целосна звучи премногу.Со овој удобен за носене bluetooth звучници на вашиот врат, можете да уживате во музика без разлика дали сте готвење вечера или пак отворено спортови како што се пешачење, возење велосипед, искачување планини итн.Може да се ослободи вашиот рацете и ушите, да уживаат во музиката, се повикува и на уште да останат поврзани на светот околу вас.Користење На V5.0+EDR високо-верзија Bluetooth чип со ниска потрошувачка на јадро.Компатибилност, стабилноста, функционалноста и други аспекти биле значително подобрена во споредба со старата верзија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите