.

.

Harilla Зафатен Одбор Учење Заклучување и Копчињата за Живот Основни Вештини

Harilla Зафатен Одбор Учење Заклучување и Копчињата за Живот Основни Вештини

мислење на клиентот:

DEN 210.96
Достапност
Во достапна форма

Мала играчка голема за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца.Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користејќи ги своите сетила.Обука на вашиот babys прст способност.Специјално дизајнирани за 1-2 години бебиња учење како да се отвори вратата, да ги заклучуваат и ги копчињата итн моторни вештини.Направен од метал, кој е анти-corrision, паѓа отпор.Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да научат за животни вештини.Опис : - Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да научат за животни вештини. - Специјално дизајниран за 1-2 години бебиња учење како да се отвори вратата, да ги заклучуваат и ги копчињата итн моторни вештини. - Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користејќи ги своите сетила.Обука на вашиот babys прст способност. - Направен од метал, кој е анти-corrision, паѓа отпор. - Мала играчка голема за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца.Спецификација : - Големина : 3.5x3.5cm/1.38x1.38inch - Материјал : Metal Package Вклучува : 1 Парче Фиока Lock2 Парчиња Keys Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

- Size:
3.5x3.5cm/1.38x1.38inch
- Material:
Metal
Package Includes:
1 Piece Drawer Lock :
2 Pieces Keys :
1. This is not infant toy , please take away from kids to avoid eating. :
2. Please allow slightly error due to manual measurement. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
4. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Им се допаѓа и на купувачите