.

.

Newmind 0.5 Lb Прилагодливи Глуждот/Зглоб/Рака/Нога Тегови за Водење на

Newmind 0.5 Lb Прилагодливи Глуждот/Зглоб/Рака/Нога Тегови за Водење на

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

* Прилагодлива кука удобност и трајност со засилен крои и neoprene баласт. * Флексибилност, одлична за домашни секојдневно вежбање, трчање, одење, џогирање, core обука, отпор сила за обука, аеробик, фитнес, јога, фитнес, да се подигне, нога подигнете и др. * Хривнија стил тежина, лесно се земе за вклучување / исклучување, но без да паѓа.Опис : Премиум neoprene зглоб/ глуждот sandbags; удобност и трајност со засилен крои и neoprene соочи - Хривнија стил тежина, лесно се земе за вклучување / исклучување, но без да се грижиш паѓа - Компактен, удобно, мека површина го спречува кожата од гребење - Прилагодлив кука & јамка затворање за расклатување и затегнување на ременот, да се обезбеди прилагодено одговара на вашиот зглобовите или глуждови - Флексибилност, одлична за домашни секојдневно вежбање, трчање, одење, џогирање, core обука, отпор сила за обука, аеробик, фитнес, јога, фитнес, да се подигне, нога подигнете и др.Спецификација : - Материјал : Neoprene - Тежина : 0.55 lb/ 250g - врвка за околу Тип Рамен Целосна Должина : Околу. 32 cm / 12.6 инчен (Широк) - Глуждот Тип Рамен Целосна Должина : Околу. 33 cm / 13 инчи (Широк) - Боја : Red Package Вклучува : 1 Парче Рачен/ Глуждот Weight Note : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купи објектот.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите