.

.

VANSU Титаниум Водоотпорен Keychain Пилула Носителот на Сад,Преносни Мини Големина Таблета Кутија Случај за Надворешна Туристички Кампување

VANSU Титаниум Водоотпорен Keychain Пилула Носителот на Сад,Преносни Мини Големина Таблета Кутија Случај за

мислење на клиентот:

DEN 236.88
Достапност
Во достапна форма

1. Направен од Висок Квалитет на Титаниум Алуминиумски Материјал, кој е траен и не се лесно да бидат оштетени. 2. 100% водоотпорни : спирала капа со О облик гума запечатување прстен го задржува апчиња внатре суви и не се влажни. 3. Лекот може да има само еден оддел,Погоден за некои помали таблети, не за големи таблети како што се капсули, ве молиме да се провери големината на апчиња пред да го купат. 4. Тежина : 0.36 унци / понесе : 0.51 инчи / Во-цилиндричен должина : 0.98 инчи. 5. Преносни таблета клип : Лесно да се носат.Тоа може да бидат обесени на копчето прстен и да се стави во џеб на вашите панталони.Без разлика каде и да одите, не заборавајте вашите апчиња.Дали имате лоши навики на заборавање totake медицина?Ако ви треба канистер кој го подготвува asmall пилула однапред, тоа е токму она што го сакате.Спецификации : Пилула кутија Должина : 1.38 in Pill кутија Тежина : 0.35 oz Compartment Внатрешна димензија : 0.98 во *0.51 in Pill кутија Материјал : Титаниум alloy Package вклучува : 1 x Пилула box2 x Водоотпорен О ring Feature : Преносни и водоотпорен, може да beclipped лесно да keychains, чанти, џеб.Ако сте ги добиле нашите производи имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе ви даде целосна наплата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите