.

.

LR936 394 SR936SW SR936W AG9 1.5 V Копчето Мобилен Батерии,30pc

LR936 394 SR936SW SR936W AG9 1.5 V Копчето Мобилен Батерии,30pc

мислење на клиентот:

DEN 71.76
Достапност
Во достапна форма

Модел : 394 SR936 W SR936 SW LR936 LR45/194/936 A Алкална Копчето Батерии.Капацитет : 45m Ah.Volt : 1.5 volt.Рок на траење : 2 години.Апликацијата куршуми , јајца , часовници , калкулатори , далечински контроли , играчки и така натаму.Бренд : PKCELL Модел : SR936 W 394 SR936 SW LR936 LR45/194/936 A Капацитет : 45m Ah Volt : 1.5 volt Хемиски Состав : Алкална рок на траење : 2 години (не се испечатени на батеријата) за Апликација : куршуми , јајца , часовници , калкулатори , далечински контроли , играчки и така натаму.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите