.

.

Естетски Кадифен Молив Случај Мода Едноставна Симпатична Патент Мека Перница Молив Торбичка,Голем Капацитет Козметички Торба,Мулти-Цел Школа Канцеларија за Скла?

Естетски Кадифен Молив Случај Мода Едноставна Симпатична Патент Мека Перница Молив Торбичка,Голем Капацитет

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Голем капацитет за складирање : 7.1 x 3.15 x 2.75 инчи во големината,молив кутија може да се одржи речиси сè, студентите треба.Во исто време,тоа може исто така да зачувате козметика за да се задоволат потребите на живот и учење, подобро чување на вашите работи.Квалитет гарантиран : Овој исклучителен молив случај е направен на кадифен ткаенина.На високо-квалитетни кадифен ткаенина може да се мијат со вода и е многу погоден за долгорочна употреба.Висок квалитет на кадифен го прави да се чувствувам многу добро,убава на изглед,отпорно на гребење,дамка-отпорни и компактен.Молив случај е направен од високо-квалитет на патент,лесно да се отвораат и затвораат.Мултифункционален и преносни : не само молив случај, но, исто така, патнички случај,козметички торба, алатка торба,медицина торба или занает торба,итн.Ги исполни сите ваши основните дневните потреби.Целата е лесно да се носат,погоден за канцеларија,училиштето,семејството и патување употреба.Креативен дизајн : На минималистички дизајн обезбедува јасна видливост,и можете лесно да ги видите вашите резерви на прв поглед.Во исто време,тоа може да се користи како перница.Меки и удобни ткаенина ви овозможува да уживате во подобар квалитет на одмор.На еден патент затворање можете безбедно ги чува сите ваши предмети да ги спречи паѓање.Дури и ако се намали,тоа може да се добие добар амортизирање ефект.Совршен подарок : Естетски облик и практични структура направи добар дар,млади луѓе и пријатели и семејството,како дипломирањето подароци,роденденски подароци,назад на училиште или патување резерви.Две-боја факултативна естетски кадифен молив случај и козметички торба.Висок квалитет : Ова пенкало случај е направена од полиестер кадифен, убаво дизајниран,добро направен,добра внатрешна структура,подобро складирање,практични и украсни кадифен пенкало случај.Мултифункционален : Тоа исто така може да се користи како козметички торба и молив случај.Тој има голем капацитет и е погодно да ги носите.Во исто време,тоа исто така може да се користи како перница за да ви даде подобро паузата за ручек квалитет.Мека и издржливи : пенкало случај е мека на допир,удобно да се одржи,силни и издржливи,подобро ги штити вашиот канцелариски материјал и козметика.Убав подарок : Естетски облик и практични структура направи добар дар,кој може да се користи како празник подароци и роденденски подароци за деца,пријатели и семејството.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите