.

.

AuyKoo Станица за Полнење за PS5 Контролер, Двојно Полнење Клупа со Отстранлив Тип C Полнење Порта за Playstation 5, Преносни Контролер Полначот со IC Заштита

AuyKoo Станица за Полнење за PS5 Контролер, Двојно Полнење Клупа со Отстранлив Тип C Полнење Порта за Playstation

мислење на клиентот:

DEN 395.04
Достапност
Во достапна форма

【PS5 Станица за Полнење】 Двојна приклучните dock е специјално дизајниран за Playstation 5 Контролори, црна и бела дизајн, едноставен, но класичен. 【Двојна Контролер Полначот】 Близнак полнење порта дизајн, две ps5 контролер може да се полни во исто време, зачувај вашето време, уживајте extrem игра искуство. 【Интелигентни Индикатор】 Кога Play Station 5 контролер се полни, светло на индикаторот за полнење на контролорот се пали во дишењето на владата; Кога контролорот е целосно наполнета, индикаторот светлото ќе изгасне. 【Преносни & Лесни】 Таписерии и компактен, лесен за носење, може да се земе овој PS5 контролер полнач за да ја секаде да уживаат во игри време без да се грижиш ти контролер надвор од батерии. 【Монтажни Тип-C Порта】Отстранлив Тип-C порта спречува гребење вашиот PS5 контролер кога го стави во ps5 полнач.Типот-C Порта поддршка напојува со различни уреди, USB Адаптер, USB ХАБ, Ѕид адаптер, или вашиот Playstaton 5 конзола.Функција : Овој контролер станица за полнење користи наставката порт за полнење, зачувај вашето време за полнење двајца контролори истовремено.Вграден-во заштитник чип, над-обвинет заштита и анти-лизга дизајн, 4 анти-пропадна гумени влошки се задржи на држачи на место.Полнење на обвинителна клупа е многу стабилна и го задржува конекција добро, доста мали и не заземаат многу простор, исто така, погодно чување на самото место за контролори.Кабелот обезбедува брз и лесен начин да се наплатат и да ги чувате вашите Контролер.Тоа ќе се прибл. 2.5 часа за да се задолжен контролор, и двајца контролори може да биде целосно наполнета истовремено во 3 часа.Спецификација : Бруто тежина : 122g / 4.3 oz Package големина : 140x70x40mm / 5.51x2.76x1.57inches Product материјал : ABSColor : црна + white Applicable модел : за Dual Sense controllers Note : може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки.Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите