.

.

IKASEFU Компатибилен Со Samsung Galaxy A40 Случај Транспарентен Сјајот Bling Светкавиот Ултра Тенок Јасно 360 Полно Тело за Заштита на Флексибилни TPU силикони Shockproof Случај Покрив?

IKASEFU Компатибилен Со Samsung Galaxy A40 Случај Транспарентен Сјајот Bling Светкавиот Ултра Тенок Јасно 360

мислење на клиентот:

DEN 230.16
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен Со : Samsung Galaxy A40. Креативни уникатен симпатична дизајн го прави вашиот случај повеќе корисни и модата.Совршено се Вклопуваат : Ултра-тенок со мала тежина дизајн никогаш нема да направите вашиот Телефон да изгледа гломазна.Флексибилни TPU Материјал : Висок-еластичен материјал носи силна заштита.Внимателен Дизајн : Отворете го намали испис се направи што повеќе погодно за полнење да се појави и да го користите слушалки.Функција : Специјално Компатибилен со Samsung Galaxy A40 го Заштитува вашиот телефон од smudges,гребнатини,нечистотија,и секојдневно носат и солза.Хуманизирано дизајн го прави нашиот случај повеќе корисна, лесно може да пристапите до сите копчиња и карактеристики, контроли, и пристаништа.Тоа е добар подарок за децата,учениците и девојка.Големината е удобно за вас да се фати.Издржливи Силиконски материјал,со Мека TPU внатрешна случај кој ќе не боли вашиот телефон.Пакет Содржина : 1 x Случај (Телефон НЕ е вклучен!).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите