.

.

Lutema 456-9066-l01-36 Замена за домашно Кино Проекција на Екранот

Lutema 456-9066-l01-36 Замена за домашно Кино Проекција на Екранот

мислење на клиентот:

DEN 1855.68
Достапност
Во достапна форма

Го заменува 456-9066 - Lutema Економија замена светилки се обезбеди економично решение за вашата DLP / LCD Кино Проектор.Компатибилен со овие Проектор Модел Броеви : I-PRO 9066, Image Pro9066, IPRO 9066, IPRO9066. Производот е сертифициран од страна на МВР Технологии, Inc.во Северна Америка за да се исполнат највисоките стандарди за квалитет во индустријата.Овој објект е Економски решение; Ние препорачуваме избор на Премиум Светилка која ќе ви даде подобра Осветленост и Трае Подолго!Оваа промена во изборот може да се направи во варијација избор погоре.Answer : ___________________________ NOTE : Оваа ставка е Економски решение само; Ние препорачуваме изборот на Lutema Премиум решение за подобар квалитет на сликата, осветленост, и животниот век.Lutema Економија Замена Светилки за Dukane Дел Број 456-9066. Оваа светилка обезбедува економска решение за Lutema Замена Светилки за вашиот Dukane DLP / LCD Кино Проектор.За Оптимална Осветленост и животниот век - изберете Lutema "Филипс Внатре" Замена Светилка.Компатибилна со следниве телевизија модели : Image Pro 9066,.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите