.

.

Слатка Пеперутка Девојки Sequin Ѕвезда Руно Качулка

Слатка Пеперутка Девојки Sequin Ѕвезда Руно Качулка

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Слатка Пеперутка руно качулка.Страна џеб изградба.Ruched база. 60% памук, 40% полиестер.Машина за миење ладно.Задржи нејзиниот удобен и стилски во оваа руно качулка со Слатка Пеперутка!Слатка Пеперутка руно качулка Страна џеб изградба Ruched база 60% памук, 40% полиестер Машина за миење ладно Направени во Индија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите