.

.

Newmind Зафатен Одбор Преносни Заклучување и Копчињата за Живот Основни Вештини Патување Learing Рано Учење

Newmind Зафатен Одбор Преносни Заклучување и Копчињата за Живот Основни Вештини Патување Learing Рано Учење

мислење на клиентот:

DEN 200.88
Достапност
Во достапна форма

* Зафатени активност одбор играчки им овозможи на децата да научат за животни вештини. * Направен од метал, кој е анти-corrision, паѓа отпор. * Мали голема играчка за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца. * Специјално дизајниран за 1-2 години бебиња учење како да се отвори вратата, да ги заклучуваат и ги копчињата итн моторни вештини. * Помага на децата да ги користат нивните раце за прецизни движења,ги поттикнува децата да уживаат користејќи ги своите сетила.Обука на вашиот babys прст способност.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да научат за животни вештини. - Специјално дизајниран за 1-2 години бебиња учење како да се отвори вратата, да ги заклучуваат и ги копчињата итн моторни вештини. - Им помага на децата да ги користат нивните раце за прецизни движења,ги поттикнува децата да уживаат користејќи ги своите сетила.Обука на вашиот babys прст способност. - Направен од метал, кој е анти-corrision, паѓа отпор. - Мала играчка голема за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца.Спецификација : - Големина : 3.5x3.5cm/1.38x1.38inch - Материјал : Metal Package Вклучува : 1 Парче Фиока Lock2 Парчиња Keys Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

- Size:
3.5x3.5cm/1.38x1.38inch
- Material:
Metal
Package Includes:
1 Piece Drawer Lock :
2 Pieces Keys :
1. This is not infant toy , please take away from kids to avoid eating. :
2. Please allow slightly error due to manual measurement. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
4. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Им се допаѓа и на купувачите