.

.

Смешни Тато Подароци Те Сакам Тато Од Причини Што Пијат 2 Пакет 11oz Кафе Кригла Сет Чај Чаши Тато

Смешни Тато Подароци Те Сакам Тато Од Причини Што Пијат 2 Пакет 11oz Кафе Кригла Сет Чај Чаши Тато

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Нека тато знам колку ќе го цениме него со овие смешни чаши дека направи одличен татко ми роденден подароци, Денот на Таткото подароци, годишнина подароци и многу повеќе.ГОЛЕМИНА : Ова 11 унца бела керамички кафе кригла, исто така, прави голема чаша чај со неговите големи, лесни за контрола C-рачка.КАРАКТЕРИСТИКИ : влијаеше дизајн ќе се прикаже на двете страни на кригла како на сликата, и ќе престане околу 1 инч од двете страни на C-рачка.ДИЗАЈН : премиум полна боја сублимација отпечаток создава жив, долготрајни, и олово-слободен дизајн.НЕГА : Микробранова печка и машина за миење садови безбедно за својата погодност.Дали ви треба Мајки Ден подарок за Мајка ми, баба, вашата тетка или некој друг, или можеби роденденскиот подарок за Таткото, дедото, или вашиот брат сум ли опфатени!.Дали сте една медицинска сестра, наставник, инженер, сметководител или било што друго сум ли опфатени!.Дали сте љубители на одредена раса куче или сите кучиња, или можеби и мачките, кучињата, или гвинеја свињи сум ли опфатени!.Од сопствени рамка рамки и сечење на табли, да персоналните свадба може да coolies и куче марами со твоите кученца името, ние нудиме огромен избор на индивидуализира производи, така што може да се даде уникатен подарок совршен за примачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите