.

.

1PCS Месинг Вратило Спојка 3мм да 6mm Флексибилни Вратило Спојка Заеднички Приклучок за 20mm Должина 9mm Дијаметар со Завртки и Клуч за РК Модел Моторни(Месинг)

1PCS Месинг Вратило Спојка 3мм да 6mm Флексибилни Вратило Спојка Заеднички Приклучок за 20mm Должина 9mm Дијаметар

мислење на клиентот:

DEN 657.60
Достапност
Во достапна форма

Вратило цевки се изработени од месинг,анти-корозивни и висока прецизност парична казна изработка,долг животен век.Може да се користи во модел авион, брод, робот,РК modelmotor итн.Големина:внатрешен дијаметар:3мм да 6mm;надворешниот дијаметар:9mm;Должина:20mm.Флексибилност на спојување вратило отстранува стресот помеѓу моторот и возите компоненти.Лесно да се инсталира каде главните демонтажа, инаку, би се потребни.Карактеристики : Вратило цевки се изработени од месинг,анти-корозивни и висока прецизност парична казна изработка,долг животен век.Може да се користи во електричен автомобил играчка, робот,РК modelmotor итн.Лесно да се инсталира каде главните демонтажа, инаку, би се потребни.Флексибилност на спојување вратило отстранува стресот помеѓу моторот и возите компоненти.Карактеристики : Материјал : Месинг.Боја : Месинг.Пакет се вклучени : 1 PCS Вратило Спојка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите