.

.

Рената Батерии 394/SR936SW 1.5 V Сребрени Оксид Види Батерија Меркур Слободни (10 Парчиња)

Рената Батерии 394/SR936SW 1.5 V Сребрени Оксид Види Батерија Меркур Слободни (10 Парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 180.00
Достапност
Во достапна форма

Бренд Нови (ПАКЕТ 10).Целосна Производителот Гаранција.Димензии : 0.50"L x 0.50"W x 0.20"Х. 1.55 Volts. 84 m Ah. 100% меркур-слободни.Посветен висока и ниска потрошувачка за оптимални перформанси.Софистицирани течење-доказ запечатување технологија и високо-капацитетот на задржување.Целосно транспарентна свежина датира.Лесен пилинг-оф размавта за лесно отстранување на батериите.Пред-пакување перфорирани лесно посебна блистер пакети.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите