.

.

18-8 Нерѓосувачки Челик Socket Head Кап Завртки Асортиман Комплет Големини #6-32 Преку 1/4-20-321 Парчиња

18-8 Нерѓосувачки Челик Socket Head Кап Завртки Асортиман Комплет Големини 6-32 Преку 1/4-20-321 Парчиња

мислење на клиентот:

DEN 1360.56
Достапност
Во достапна форма

18-8 Нерѓосувачки челик штекер капа машина завртка за полнење.Инчен Големини : #6-32 преку 1/4"-20. Завртки до 1-1/2", во должина.Издржливи Тешки Пластична Кутија со Заменлив Послужавник. 321 Вкупно Парчиња. #6-32 x 3/8" 25 Парчиња. #6-32 x 1/2" 25 Парчиња. #6-32 x 3/4" 25 Парчиња. #8-32 x 1/2" 25 Парчиња. #8-32 x 3/4" 20 Парчиња. #8-32 x 1" 20 Парчиња. #10-24 x 1/2" 25 Парчиња. #10-24 x 3/4" 20 Парчиња. #10-24 x 1" 15 Парчиња. #X 10-24 1-1/2" 10 Парчиња. #10-32 x 1/2" 25 Парчиња. #10-32 x 3/4" 20 Парчиња. #10-32 x 1" 15 Парчиња. #10-32 x 1-1/2" 10 Парчиња. 1/4"-20 x 1/2" 15 Парчиња. 1/4"-20 x 3/4" 10 Парчиња. 1/4"-20 x 1" 10 Парчиња. 1/4"-20 x 1-1/2" 5 Парчиња.Овој комплет е рака бере (и рака собраа) од страна на нашите во куќата на персоналот да се вклучи големина се кандидира на нашите најдобри продавачи, како и големини најчесто се користат заедно.Јасно означени оддел кутија го прави идентификување и да се потсетиме на правилниот сврзувачки елементи во правилен места бриз.Секогаш знае она што го имате на дланка!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите