.

.

Fairedear Божиќ Запалени Прозорец Украси LED Божиќ Дрво Светла 3D Светлосни Украси Снешко и Петокрака Форма Виси Светла за Божиќ Затворен Отворено Home Office Спална соба Орке

Fairedear Божиќ Запалени Прозорец Украси LED Божиќ Дрво Светла 3D Светлосни Украси Снешко и Петокрака Форма

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

❀【Прекрасен Engarving Шема】Оваа Fairedear Божиќ креативни морон светилка има 6 форми : Божиќ дрво, ѕвезда, снешко, Снегулка,Божиќ дома,и Божиќ чорапи, тоа може да биде прикачена како што се windows, ѕидови, фрижидери, џамлии, Стакло, Огледало, итн, или Новогодишни елки.Одлична декорација за Божиќ. 【Високо-квалитетни】Божиќ прозорец декорација светла се направени од издржлив ПВЦ материјал, и извор на светлина е LED светилка лежиште, јасно може да се види на бела светлина.што го прави вашето семејство лесно да се создаде жив и романтична атмосфера за Божиќ, со што уникатен и топли моменти. ☬【Лесен за Употреба】Лесен и пренослив, лесно да се работи, само притиснете го копчето за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче на одделот на батеријата за да го вклучите/исклучите светлата. ❧【3 Трепка Режими】секогаш, трепка, и брзо да трепка.Можете да се префрлате на префрлите на страната на батеријата кутија за да го промените осветлување режими.Switch копчето, можете да го вклучите режимот, постојат 3 видови на светлина режими,Изгледа многу транспарентен и светла по осветлување. ✿【Затворен & Отворено String Светла】Нашиот Божиќ светлина е фантастична за декорација двор, патио, тремот, ѕид, прозорец, елка, растенија, дневна соба, трпезарија, спална соба, балкон тераса, градина, кафе, вечера, Божиќ партија итн.Во текот на ноќта, LED осветлен на својата string ќе акцент секоја соба и да произведуваат пријатна атмосфера за секоја прилика.Овие Самовила Светла Странични String Светла Windows Светла Божиќ има широк спектар на апликации.Божиќ завеси можат да се користат дома или во продавница, декорирање windows/плакари/ѕидови/камини/ Новогодишни елки, итн.добредојдовте елка прозорец на светлина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите