.

.

Bazic Сјајот Повеќенаменски Комунални Кутија, 8.4 x 6 x 2.6 Инчи , Бои се Разликуваат, (1 Кутија), (839)

Bazic Сјајот Повеќенаменски Комунални Кутија, 8.4 x 6 x 2.6 Инчи , Бои се Разликуваат, (1 Кутија), (839)

мислење на клиентот:

DEN 167.28
Достапност
Во достапна форма

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Сјајот Комунални Складирање Кутија (Бои ќе се Разликуваат)(Виолетова, Зелена, Розова, Сина).СТАВИ се што ВИ ТРЕБА ВО ТОА : Совршен за чување на училиште или канцелариски материјали и сите други мали предмети што треба да се продавница.Купи на повеќе од 1 и користете еден да ги зачувате вашите боички, друг за обоени моливи и последниот за пастели.Сите кутии магацинот за простор за заштеда на енергија дизајн.КЛИКНЕТЕ ВО, КЛИКНЕТЕ на НАДВОР : Сјајот Комунални Складирање кутија карактеристики на "Брзо-Брзо Капак" дизајн така можете да го добиете она што ви треба кога ви е потребна брзо.Ги СОБЕРЕШ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН : Сите Сјајот Кутии се во можност да ги наместите ontop на надополнуваат па можете да ја користите секоја кутија за чување на различни нешта.ЧУВАЈТЕ се што ВИ ТРЕБА : Димензии се 8" x 5" x 2.5".Овој Сјај Комунални Кутија е погодно големина да им помогне на наставниците и учениците се организира и транспорт моливи, боички и други училишни материјали.Малите деца ќе ја сака светли бои и сјајот на овие чување на кутии кои ќе сакате да ги зачувате многу работи од нив.Карактеристики на "Брзо-Брзо Капак" и тие се лесно да се оџакот!Димензии - 8" x 5" x 2.5".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите