.

.

Xuanang Пластовидно Јајце Држачот за Фрижидер, Јасно

Xuanang Пластовидно Јајце Држачот за Фрижидер, Јасно

мислење на клиентот:

DEN 806.40
Достапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на издржлива пластика.Бин е пластовидно така што можете да го зголеми вашиот простор на повеќе го имате.Изградена во рачки за погодност.Чувајте ги вашите јајца организиран и уреден со овој фрижидер & замрзнувач корпа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите