.

.

KANJJ-ЈУ Низок Напон LED Драјвер Трансформатор AC85-265V Заштита Класа Ip42

KANJJ-ЈУ Низок Напон LED Драјвер Трансформатор AC85-265V Заштита Класа Ip42

мислење на клиентот:

DEN 321.36
Достапност
Во достапна форма

Влезна моќност(Утовар) : ≤ 6 W.Фреквенција : 50 ~ 60 Hz.Номинална напон : AC85-265 V.Погоден за низок напон текст светилки како што MR16 рефлектори и MR11 рефлектори. 12 V константен напон заштита класа IP42, излезна моќност 6 W, излез MR16 керамички база.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите