.

.

TIAS 3D Проектор Екран, Анти-Светло Филмски Проектор Екран, 16:9 HD Количка за Анти-Браздата Преносни Проекција на Филмови Екран за Почетниот, Театар, Јавни Екран

TIAS 3D Проектор Екран, Анти-Светло Филмски Проектор Екран, 16:9 HD Количка за Анти-Браздата Преносни Проекција

мислење на клиентот:

DEN 1800.00
Достапност
Во достапна форма

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на ПРОЕКТОР ЕКРАН - Направени со природни Полиестер ткаенини дека проекцијата е поостри и посветла отколку повеќето други проекција на екранот, и е и дамка и отпорни и направени од пламен retardant fabric,and лесно да се чисти со сапун и вода.АНТИ-БРАЗДАТА & СЛИКА РЕПРОДУКЦИЈА - Ти dona€t треба да се грижите за брчки или набори предизвикани од екранот виткање.Само обеси во затворени простории или на отворено, ги поканите вашите семејства или со вашите пријатели, да ја споделите вашата весела време со едни со други.проектор филм екранот е посветла отколку повеќето други проекција на екранот, мазна површина подобрување на сликата резултати.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Супер Лесно се Инсталира Проектор Екран,ќе бидете во можност да се расплетува на екранот и поставете го во буквално минути, може да се закачи на ѕид користење на куки (вклучена во пакетот).Екранот е погоден за надворешно и на отворено за употреба.ГОЛЕМИНА - 60/72/84/100/110/120/150 инчен HD 16 : 9 ОДЛИЧЕН Филм Екран направен од природни полиестер ткаенини.Вие никогаш не ќе веруваат дека таков малку пакет ќе се претвори во проекција на екранот, светла тежина и преносни, може да се свитка во мали димензии и го однесе каде што сакате!.ШИРОКА ПРИМЕНА - Прикажување на филм, спорт игри, слики, музика, видео, игри, итн., тоа се направи твојот живот и повеќе да се забавуваат!Или можете да ги доставите вашата компанија графика и податоци на заводот, за споделување на фотографиите на вашиот предложи брак.Тоа може да се користи како професионално, romantically,практично, само зависи од она што ви треба.Опис : Започнете Нов Начин На Забава.Започнете Нов Начин На Забава.Дали сакате да се види филмови со поголем екран дома?Дали сакате да се види игри фудбал, кошарка игри или на други спортски игри со вашите пријатели во вашата градина?Дали сакате да се прикаже вашиот уникатен мислења или податоци на јавноста со посветла екран?ИЛИ СЕ У УШТЕ прикажување на бел ѕид?Губењето на време на поставување на проекторот екран?Никогаш не ги Пропуштајте НАШИТЕ ВИСОКО Квалитетни Проектор Екран,Тоа ќе биде вашата projectorâ€s најдобриот пријател, почеток на еден нов начин на забава. 60/72/84/100/110/120/150 инчен HD 16 : 9 ОДЛИЧЕН Филм Екран направен од природни полиестер ткаенини.Различен од другите обични филм екран, ова е надградена верзија,сива завеса, ефективно подобрување на проекција контраст.Да се избегне светлина пенетрација за јасна слика на Екранот.Карактеристики : Материјал : Полиестер Влакна+Метал coating Main боја : Grey Screen формат : 16 : 9 Screen големина : 60/72/84/100/110/120/150in Support : 160 гледање angle Package се Вклучени : 1 x Проектор Screen1 X Пакет за Проектирање Екран Печ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите