.

.

Sterilite Пластични Молив Кутија (17234812)

Sterilite Пластични Молив Кутија (17234812)

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

Издржлива Пластика.Транспарентен Дизајн.Молив Кутија е погодно големина да им помогне на наставниците и учениците се организира и транспорт моливи, боички и други училишни материјали.Акрилните база и капак овозможи содржина да се гледа и од секој агол.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите