.

.

IKASEFU Компатибилен Со Samsung Galaxy A40 Случај Транспарентен Сјајот Bling Светкавиот Ултра Тенок Јасно 360 Полно Тело за Заштита на Флексибилни TPU силикони Shockproof Случај Маска Р

IKASEFU Компатибилен Со Samsung Galaxy A40 Случај Транспарентен Сјајот Bling Светкавиот Ултра Тенок Јасно 360

мислење на клиентот:

DEN 230.16
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен Со : Samsung Galaxy A40. Креативни уникатен симпатична дизајн го прави вашиот случај повеќе корисни и модата.Совршено се Вклопуваат : Ултра-тенок со мала тежина дизајн никогаш нема да направите вашиот Телефон да изгледа гломазна.Флексибилни TPU Материјал : Висок-еластичен материјал носи силна заштита.Внимателен Дизајн : Отворете го намали испис се направи што повеќе погодно за полнење да се појави и да го користите слушалки.Функција : Специјално Компатибилен со Samsung Galaxy A40 го Заштитува вашиот телефон од smudges,гребнатини,нечистотија,и секојдневно носат и солза.Хуманизирано дизајн го прави нашиот случај повеќе корисна, лесно може да пристапите до сите копчиња и карактеристики, контроли, и пристаништа.Тоа е добар подарок за децата,учениците и девојка.Големината е удобно за вас да се фати.Издржливи Силиконски материјал,со Мека TPU внатрешна случај кој ќе не боли вашиот телефон.Пакет Содржина : 1 x Случај (Телефон НЕ е вклучен!).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите