.

.

За 94-98 Silverado, 92-93 Палто, 1988-2000 Chevy/GMC C/K 1500 2500 3500 ПРЕДВОДЕНА од Трети 3 Кочница Светлина, Заден Товар Светилка, Водоотпорен Висока Планината Стоп светло (Чад Леќа)

За 94-98 Silverado, 92-93 Палто, 1988-2000 Chevy/GMC C/K 1500 2500 3500 ПРЕДВОДЕНА од Трети 3 Кочница Светлина,

мислење на клиентот:

DEN 564.00
Достапност
Во достапна форма

【КОМПАТИБИЛНОСТ】88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 00 Chevy / GMC C1500 C2500 C3500 K1500 K2500 K3500; 92 93 Chevy Палто; 94-98 Chevy Silverado. 【ТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ】третиот кочница светлина се направени од издржлив Поликарбонат чад леќа, кои ги нудат супериорни УВ заштита, висока отпорност, и да работат совршено во секој случај на лоши временски услови. 【СУПЕР СВЕТЛО】На товар на светлина обезбедува повеќе видлив и посветла светлина давање кочница предупредување на другите возачи да се осигура вашата безбедно возење.Стилски дизајн носи различен изглед на возилото со голема за да покаже употреба. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Plug and play дизајн.Високиот планината стоп светло не е повеќе од потребно.За подобро се вклопуваат, препорачливо е да се користат фабрика завртки. 【ОДЛИЧНА ПО-ПРОДАЖБАТА на】1 година гаранција 24 часа пријателски услуги на клиентите.DOT/SAE одобрени.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно!.Боја : Чад Леќа Шема #7.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите