.

.

Moroso 37930 0.030 Офсет Цилиндар на Главата Dowel за Мали Блок Chevy

Moroso 37930 0.030 Офсет Цилиндар на Главата Dowel за Мали Блок Chevy

мислење на клиентот:

DEN 381.60
Достапност
Во достапна форма

Пакет Димензии : 1.777 H x 12.7 L x 10.16 W (сантиметри).Дел број : 37930. Одговара тип : Возило се Специфични.Пакет Тежина : 0.022 фунти.Цилиндар на Главата Dowels - 0.030 во Форумот - Челик - Природно - Мал Блок Chevy/Mopar - Сет од 4.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите