.

.

Мајка Молитва Дрво Плакета со Инспиративни Цитати 6x9 - Елегантен Вертикална Рамка Ѕид & Tabletop Декорација | Easel & Виси Кука | Драги Татко нагоре во Небото, Благослови Мој

Мајка Молитва Дрво Плакета со Инспиративни Цитати 6x9 - Елегантен Вертикална Рамка Ѕид & Tabletop Декорација

мислење на клиентот:

DEN 290.40
Достапност
Во достапна форма

НАПРАВЕНИ ВО САД НА НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ – Нашите вертикална дрвена рамка има трајни винил раб, и е изградена на дебело дрво со полна боја печатени позадина и богата букви.Мерки 6 инчи x 9 инчи.Ништо не може да тргне наопаку со производи кои се квалитетни проверуваат и 100% произведено во САД.EASEL И КУКА - во Потрага по елегантен декорација која може да бидат поставени на многу начини?Нашите Dexsa дрво Нови Хоризонти на забниот камен е совршен избор за вашиот дом и канцеларија décor.Со широк easel на назад, дека нема да се менува и останува во место или да користите метална кука за виси на вашиот ѕид.РУСТИКАЛЕН СТИЛ - Со рекултивираните дрво позадина носи свежи и рустикален стил кој се истакнува со својот солиден и природна убавина.Тоа ги опфаќа природата-инспириран текстури, едноставен и питу бои, кои ги носи органски топлина во домот или работното место.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК – "Молитвата На Мојата Мајка.Драги Татко нагоре во Небото, Благослови мојата Мајка овде на земјата.Ти се даде мојот дух земен живот.Мајка ми ми даде раѓање.Таа го следи во Вашите чекори, Нејзиното срце полно со љубов.Ве молиме имајте ја во Вашиот љубовен грижа, и го благослови неа одозгора." Еден инспиративен и прекрасен подарок за луѓе блиски до срцето, за вашето семејство и пријатели или да кого сакате да му дадете подарок за родендени, ден на мајката, housewarming, празници, годишнина итн.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ - ќе биде 100% задоволни со нашите производи!Dexsa е толку убеден ќе сакаат своите производи, доколку не сте целосно задоволни, ќе добие навремена наплата или замена, без прашања праша.Големина : 6" x 9".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите