.

.

Gund Бебе Сега Јас Се Постават Ме Разочара На Спиење Мечка Кадифен

Gund Бебе Сега Јас Се Постават Ме Разочара На Спиење Мечка Кадифен

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Овој 8-инчен мечето со Бебе GUND карактеристики симпатична, гроздобер спиење капа и recites Now јас се Постават Мене Надолу за Да Спијат во смирување на детето глас.Го прави голем дар за верски прилики, или како забавен начин да ви помогне да ги учат децата да се научат неговите или нејзините молитви.МУЗИЧКИ МОЛИТВА ТЕДИ : Овој 8" мечето карактеристики симпатична, гроздобер спиење капа и recites "Сега јас се Постават Мене Надолу за Да Спијам" во смирување на детето глас.Помага на децата да учат на нивниот ноќен живот молитви.МЕКА Сега јас се Постават Мене Надолу за Да Спијат во смирување на детето глас.Го прави голем дар за верски прилики, или како забавен начин да ви помогне да ги учат децата да се научат неговите или нејзините молитви.Вашето дете е безбедноста е наш врвен интерес, па сите baby GUND производи функција везени очите и носот детали.Површина-перат.Сите возрасти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите