.

.

Автомобил Регистрација и Осигурување на Носителот Возило Ракавица Кутија Организатор Кожа Автомобил Документ Држачот за возачка Дозвола, документ за ИДЕНТИФИКАЦ

Автомобил Регистрација и Осигурување на Носителот Возило Ракавица Кутија Организатор Кожа Автомобил Документ

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

⭐ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Ова организаторот за автомобил е направен од премиум СТП кожа со вешта крои.На осигурување за држачот за автомобил се дизајнирани да трае долго и одговараат на секое возило.Регистрација за носител со хард корица за да се спречи автомобил трудови од свиткување, кинење или добивање уништени со течни spills. ⭐ СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Ова возило регистрација и осигурување на држачот е еден прекрасен производ со впечатлив дизајн.Нашиот автомобил документ носителот карактеристики со скриени магнетни брзо копче затворање, која сигурно ќе остави траен впечаток врз случајни минувачи!. ⭐ ДОСТАПНИ s лиценци или други вредни картички.Покрај тоа, овој држач за во автомобил за регистрација карактеристики кристално јасна TPU пластични ракавите за да го направи тоа лесно може да се прочитаат, без отстранување на документи и ризик од оштетување.Оваа приколка регистрација носител е 100% рачно изработени од страна на професионални занаетчии со најдобрите изработка.Овој автомобил хартија организатор е направен од високо-квалитетни пријателски СТП кожа.Нашите производи epitomize нашиот постојан стремеж за напредок и за усовршување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите