.

.

Возилото OCD - Ракавица Кутија Организаторот за Chevy Колорадо/GMC Кањон (2015-2022) - произведено во САД

Возилото OCD - Ракавица Кутија Организаторот за Chevy Колорадо/GMC Кањон (2015-2022) - произведено во САД

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

ОРГАНИЗИРАЈТЕ ги ВАШИТЕ ВОЗЕЊЕ со Американскиот направени Возило OCD бренд производи.Дизајниран и конструиран за совршено се вклопуваат.Salex Организаторите на дел не.SLX145. Лиен ABS 1/8" дебела црна пластика со мат финиш.Не се потребни алатки.Парчиња натпревар се вклопуваат внатре во форма на ракавица кутија точно да се направи цврста одговара и не штракаат.Лесно собранието не се потребни алатки.Секој дел означени за лесно ориентација.Лесен пристап до прирачници и трудови на врвот полица.Содржината остане во место кога ракавица кутија ќе се отвори.Возилото OCD центар конзола организатор послужавник за Chevy Колорадо / GMC Кањонот исто така достапни од Salex Организаторите, дел не.SLX138. Одговара на Chevrolet Колорадо WT LT, Z71, ZR2 и GMC Кањонот SLE, SLT, Сите Терен, Denali (2015-2022).Издржливи, квалитетна ABS пластика.Се држат заедно дизајн.Се инсталира за помалку од една минута.Лесна инсталација, без потребни алатки.Целосна искористеност на ракавица кутија простор.Инсталација видео на располагање.Возилото OCD центар конзола фах исто така е достапен од Salex Организаторите.Производителот дел не.SLX138 (се продава одделно).Направен од ист квалитет АБС материјал како ракавица кутија организаторот.Не се лизга, се отстранува и текстура гумени фах лагер спречува предмети од лизгање и rattling во послужавник.Две организаторите заедно помогне целосно да ги користат простор за складирање во Chevy Колорадо и GMC Кањонот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите