.

.

Elenco TL-12 Банана да Поставите Mingrabber

Elenco TL-12 Банана да Поставите Mingrabber

мислење на клиентот:

DEN 1137.60
Достапност
Во достапна форма

Пластовидно Банана да Minigrabber води.Должина - 36".Боја кодирани црвена и црна води.Чувајте ги овие корисна води подготвени за оние специјални задачи.Идеален за употреба во лаборатории, услугата продавници, училишта, домашни и индустрија.Пластовидно Банана да Minigrabber, Должина - 36".Црвена и Црна води.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите