.

.

BYQTEC ХТ-6510F Дигитален Часовник, Цврстина Тестер Durometer Тешко Тест Метар Тестирање Мерење за Сунѓер со Опсег од 0 до 100HF

BYQTEC ХТ-6510F Дигитален Часовник, Цврстина Тестер Durometer Тешко Тест Метар Тестирање Мерење за Сунѓер со

мислење на клиентот:

DEN 5904.00
Достапност
Во достапна форма

* HT6510 F е специјално за сунѓерот цврстина мерење. * Тоа ги исполнува стандардите на DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215. * Со просечно пресметајте функција. * Врв вредност депозит функција. * Под-напон аларм функција. * Користете USB/РС-232 излез на податоци за да го поврзете со КОМПЈУТЕР. * Да се обезбеди Bluetooth податоци излез избор.Превозот Политика : 1.Батеријата и Течни не се вклучени во текот на превозот. 2.НИЕ брод на производите од DHL ,FEDEX ,UPS-от или други express итн.Модели Влажност : 10~90%RH Напојување : 4x1.5 V AAA(А-4)Батерија(Батерија, не се вклучени во пакет) Димензии : 162x80x80mm(6.4x3.1x3.1 инч) Тежина : 490g (не вклучувајќи батерии) Пакетот вклучува : Стандардни Додатоци : 1* Главната Единица 1* Носење 1* Операција Прирачник на Вашите барања може да се изменуваат.Ве молиме да не контактирате доколку ви треба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите