.

.

Zanzea Улична Мода Фланелен боксери Plaid Кошула Бивол за Жените Долг Ракав Проверете Копчето Надолу Блузи Блузи

Zanzea Улична Мода Фланелен боксери Plaid Кошула Бивол за Жените Долг Ракав Проверете Копчето Надолу Блузи Блузи

мислење на клиентот:

DEN 635.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук,Фланелен Боксери.копчето надолу затворање.Не Кајгана.Материјал : фланелен боксери plaid shirt е направен од памук и полиестер, тоа е мека, удобно, лесни, кожата-friendly и дише.Рака мие или машина за перење со ниска температура се препорачува.Висат да се суши, но не кајгана.Функција : Бафало фланелен боксери plaid кошула, се тркалаат ракав кошула, 3/4 врзани ракави или со долги ракави, свртување-надолу јака, еден градите patch џеб, висока ниска подели полите, лабави, flowy, основни, едноставна, класична, разновиден.Големина : ве Молиме проверете ја вашата големина со нашата големина на табелата пред да ги купите, затоа што ние не користите големина.Повеќе Стилови : Ова копче надолу кошула може да се носи buttoned или unbuttoned, поврзан со тексас фармерки, тесни панталони, leggings, шорцеви или носи како се облекуваат.Или врзани на проверка plaid маица на половината, направи што мода и симпатична.Повод : На гранџ фланелен боксери кошула е кул и тренди.Совршен за работа, канцеларија, секојдневно носење, секојдневен, партија, датум, одмор, патување, погоден за ноќта на Вештерките, Божиќ, пролет, лето, есен и зима.Материјал : Памук и полиестер.Јака : Гранџ се сврти надолу јака вратот.Стил : Случајни, лабава, дечко.Шаблон Тип : Црвена, зелена, бела, жолта, сина.Облечен Стилови : Buttoned или unbuttoned.Sleeve Стил : се Тркалаат 3/4 ракави,или долги Ракави.Мека Ткаенина : Ова фланелен боксери plaid кошула е comy и тенки.Одлично за раслојување кога ќе треба да биде топла или се носи со сечење на врвот кога неговата топло надвор.Класичен и Стилски : Елегантен plaid кошула во црвено никогаш нема да излезат од мода, погоден за Божиќ, семејство или пријатели photoshoot.Совршен подарок за семејството појавување на облека.Колокација : На tartan копчето надолу кошула може лесно да се рамниот вашата фигура, лесно се спарите со leggings, тексас фармерки, тесни панталони, шорцеви, елеци, tee и чизми во пролет, лето, есен и зима.НИ 4 : Рамо-17.7"; Биста40.9";Ракав Должина22.4" ,Пред Должина31.5"; Назад Должина34.3";.НИ 6 : Рамо-17.7"; Биста42.1";Ракав Должина22.4" ,Пред Должина31.9"; Назад Должина34.7";.НИ 8 : Рамо-18.1"; Биста42.9";Ракав Должина22.8" ,Пред Должина32.3"; Назад Должина35.1";.НИ 10 : Рамо-18.5"; Биста44.9";Ракав Должина22.8" ,Пред Должина32.7"; Назад Должина35.5";.НИ 12 : Рамо-18.9"; Биста46.9";Ракав Должина23.2" ,Пред Должина33.1"; Назад Должина35.9";.НИ 14 : Рамо-19.7"; Биста48.8";Ракав Должина23.2" ,Пред Должина33.5"; Назад Должина36.3";.НИ 16 : Рамо20.1"; Биста50.8";Ракав Должина23.6" ,Пред Должина33.9"; Назад Должина36.7";.НАС 18 : Рамо20.5"; Биста52.8";Ракав Должина24" ,Пред Должина34.3"; Назад Должина37.1";.НИ 22 W : Рамо21.3"; Биста56.3";Ракав Должина24" ,Пред Должина34.3"; Назад Должина37.1";.Внимание : .Нашите ознака големини АЗИЈА ГОЛЕМИНА, ве Молиме проверете ја вашата големина со нашите ПОРТОКАЛ ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат.Големината може да биде 2cm/1 инчен неточноста ПОРАДИ РАКА МЕРЕЊЕ; Боја може да бидат малку различни, поради монитор.Нашата големина на табелата е за облека не ЧОВЕЧКОТО ТЕЛО!Модел Фото За Повикување Само.Ве Молиме Да Земете Вистински Објекти Како Стандард!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите