.

.

KOKSRY Деца Гимнастика Бар, Прилагодлива Висина Гимнастика Хоризонтална шипка,Деца Гимнастика Опрема за Домот за Девојки,Момчиња

KOKSRY Деца Гимнастика Бар, Прилагодлива Висина Гимнастика Хоризонтална шипка,Деца Гимнастика Опрема за Домот

мислење на клиентот:

DEN 1953.60
Достапност
Во достапна форма

Цврсти Доволно да се држи До 150lbs : Гимнастика Бар користи челик кој е многу издржливи и посилни и дизајнирани врз основа на триаголник структура, која може да се Одржи До 150 кг.Лесно Да се Свитка И Расплетува : Деца Гимнастика Бар користи склоплива Дизајн вие само треба да се повлече цевка за поврзување на двете страни на бар, тоа е само неколку секунди да се свитка и се расплетува.Висина Прилагодливи : Хоризонтална шипка За Деца ќе растат со вашите деца. 4 Прилагодлива Висина која може да се користи за 4-10 години возраст, и децата може да уживате во она ниво.Лесно да се Соберат : Лесно да се соберат само треба 6 чекори и тесни на шрафовите и копчиња, тогаш само уживам во тоа.Започнете Гимнастика дома : Гимнастика обука бар, во кој може да се практикуваат дома, исто така, можете да додадете деца замав и качување јажиња на тоа, почнете да уживате во гимнастика барови, внатрешен и надворешен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите