.

.

Z Атлетик Елита Гимнастика Бар и Мат Пакети (Multpile Бои и Големини)

Z Атлетик Елита Гимнастика Бар и Мат Пакети (Multpile Бои и Големини)

мислење на клиентот:

DEN 9576.00
Достапност
Во достапна форма

|ПАКЕТ - Точка 1 : Z Атлетик Елита Бар и Точка 2 : Z Атлетик 4ft x 8ft x 2in Гимнастика Мат. |ЗДРАВ – основата е изграден со челик и железнички има висока-квалитет fiberglass јадро, со што директно се повлече надолу лимит на тежина на 500lbs и употребата на лимит на тежина на 145lbs. |ПРИЛАГОДЛИВ – Лесно да се прилагоди на висина од 3ft 4. 8ft па бар и се користи за повеќе деца или расте како спортист расте!. |ЛЕСНО СОБРАНИЕТО – Со помалку од 10 завртки и само алатка потребен е клуч, собранието е лесно и брзо.Одлична преку телефон помош доколку не можете да ја извршите во било прашања!. |ТРАЈНОСТ –Овој објект доаѓа со 5-годишен фабрика .Ако вашиот објектот е оштетен за време на превозот или дел од паузи во рок од 5 години од купувањето, ве молиме контактирајте Z Атлетик директно!.Z Атлетика годишнината бар е тука!Ние слушаме нашите клиенти и создаде бар направен да одговара на нивните потреби.Елитата Обука Бар доаѓа со екстра долг нога, така што не продолжување комплет е потребно.Сум исто така дизајниран бар со висок квалитет центар crossbar тоа е екстра дебели и исклучително студија.Беа толку сигурни во овој производ се нуди 5 години гаранција!Со преку 10 години искуство во проектирање, производство и продажба на хоризонтални црти, ние знаеме што ќе сакаат Елити Обука Бар!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите