.

.

ABS Грејач Контрола Вентил Автомобил Авто Грејач Контрола Вентил Компатибилен за Ford Fiesta КА Пума Транзит & Курир 1451981 (322g / 11.4 мл)

ABS Грејач Контрола Вентил Автомобил Авто Грејач Контрола Вентил Компатибилен за Ford Fiesta КА Пума Транзит

мислење на клиентот:

DEN 282.96
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетен ABS, лесни, висока температура и отпорност на корозија, издржливи во употреба.Усвоен материјали кои ги исполнуваат строгите ОЕМ барања, висока сигурност.Замена на OE број за референца е 1451981. Одговара за FORD Fiesta КА Пума Транзит & Курир.Дизајнирано за да се зголеми ефикасноста и ефикасноста на вашиот мотор.Оригиналната стандард, директна замена за вашите стари или скршени еден.100% Сосема Нов Резервни Грејач Контрола Вентил со врвен Квалитет.Направени од високо квалитетен ABS, лесни, висока температура и отпорност на корозија, издржливи во употреба.Усвоен материјали кои ги исполнуваат строгите ОЕМ барања, висока сигурност.Замена на OE број за референца е 1451981.Одговара за FORD Fiesta КА Пума Транзит & Курир.Дизајнирано за да се зголеми ефикасноста и ефикасноста на вашиот мотор.Оригиналната стандард, директна замена за вашите стари или скршени еден.100% Сосема Нов Резервни Грејач Контрола Вентил со врвен Квалитет.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Shown as picture
OE:
1451981
Package Weight:
Approx. 322g / 11.4oz
Fitment:
for FORD Fiesta KA Puma Transit & Courier
Package Included:
1 * Heater Control Valve :
1. This is a high quality aftermarket product but not genuine. :
2. The color of the actual items may slightly different from the listing images due to different computer screen, thanks for your understanding. :

Им се допаѓа и на купувачите