.

.

10 за Облека, Пластични Закачалки , 250 Пак , Бела Fabulou Clotheshanger Закачалки, Облека Закачалки за Облека Закачалки Закачалка Рек Складирање Закачалки Закачалки за Облека

10 за Облека, Пластични Закачалки , 250 Пак , Бела Fabulou Clotheshanger Закачалки, Облека Закачалки за Облека

мислење на клиентот:

DEN 1723.20
Достапност
Во достапна форма

10" закачалки.Изработени од пластика.Боја : Бела.Лесен за употреба. 250 пакет. 10" за Облека, Пластични Закачалки , 250 пак , Бела 10" закачалки изработени од пластични Боја : Бела Лесен за употреба 250 пакет Фиксна Закачалка Кука.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите