.

.

Dai&F Гимнастика Kips Бар за Деца, Прилагодлива Висина 3'-5' Помлад Гимнастика Барови, за Дома, за Хоризонтална Обука Бар со Fiberglass Железнички & Нерѓосувачки Челик Регулира

Dai&F Гимнастика Kips Бар за Деца, Прилагодлива Висина 3'-5' Помлад Гимнастика Барови, за Дома, за Хоризонтална

мислење на клиентот:

DEN 515.76
Достапност
Во достапна форма

【Триаголен Структура/Стабилен и Safty】58.5"x42.5" Виткање гимнастика бар е дизајниран врз основа на триаголник структура која обезбедува стабилноста на целата структура. (150 lb.капацитет). 【Лесно да се Соберат & Виткање во Секунди】Помлад обука kip лентата за карактеристиките на лесно да се соберат, Димензии (Собраа) 58.5" x 42.5" x 51", димензии (Укината) 51"x17", само да се повлече нагоре поврзување прачки од двете страни на лентата за да се заврши пати во неколку секунди.тоа е лесно да се зачува простор во вашиот дом. 【4 Прилагодливи Височини】Деца гимнастика бар ќе растат со вашите деца.Има 4 висина лесно да се прилагоди : 35"/40"/45.5"/51"за да се задоволат различните потреби и нивоа на вештини, Идеално одговара за помлад gymnasts, може да бидат сигурни дека вашата иднина акробати ќе се обучуваат на безбедно. 【Зголемена Безбедност Дизајн】Хоризонтална шипка е направен од децата безбедно долготрајни силен челик со мазни прав-обложени заврши и дното има не се лизга гумени ракав за да се обезбеди квалитет и безбедност. 【Изненадувачки Подарок За Вашите Деца】Гимнастика обука бар можат да го издржат деца Замав, Качување јаже и скала додадете една, Е најдобриот подарок за деца од дете/тинејџер/јуниор е роденден, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ и така натаму.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите