.

.

Shiwaki DC 1 до 8 Моќ Splitter Кабел Кабелот за напојување 12v Полнач за видео надзор Камера

Shiwaki DC 1 до 8 Моќ Splitter Кабел Кабелот за напојување 12v Полнач за видео надзор Камера

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Приклучокот Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mm.Текст & Излез 12 V DC.Splitter 1 Женски 8 Машки.Напојување, 5.5 x 2.1 mm ,Надзор Систем.Удобен и ефикасен начин да се 8 камери со 1 адаптер.Опис : - Напојување, 5.5 x 2.1 mm ,Надзор Систем - Splitter 1 Женски 8 Машки - Приклучок Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 мм - Текст & Излез 12 V DC - Удобен и ефикасен начин да се 8 камери со 1 моќ adapter Specification : - - 1-на-8 12 V DC Моќност Splitter за видео надзор Систем - - 1-начин женски 12 V DC - - 8-начин машки 12 V DC plug - - DC приклучок : К. Г 5.5/I. D 2.1, 1.25 см - - Кабел Должина(Секој од нив) : 290 mm - - Единица димензија : 35.00 x 1.90 x 1.00 cm / 13.78 x 0.75 x 0.39"Пакетот Вклучува : 1 Парче 1-на-8 12 V DC Моќност Splitter за видео надзор Систем.

Клучни карактеристики

- - 1-to-8 12V DC Power Splitter for CCTV System :
- - 1-way female 12V DC :
- - 8-way male 12V DC plug :
- - DC plug:
O.D 5.5/I.D 2.1, 1.25cm
- - Cable Length(Each One):
290 mm
- - Unit dimension:
35.00 x 1.90 x 1.00 cm / 13.78 x 0.75 x 0.39
Package Includes:
1 Piece 1-to-8 12V DC Power Splitter for CCTV System :

Им се допаѓа и на купувачите