.

.

Plumb Pak K1442WH Длабоко Куп Потоне Пластична Цедилка со Фиксна Пост Кошница, Бела

Plumb Pak K1442WH Длабоко Куп Потоне Пластична Цедилка со Фиксна Пост Кошница, Бела

мислење на клиентот:

DEN 431.28
Достапност
Во достапна форма

ДЛАБОКО КУП ПОТОНЕ ЦЕДИЛКА : Fixed пост кошница фаќа остатоци пред тоа сабо вашиот мозоци.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Две-парче дизајн овозможува лесно топ-заострување на инсталација.ИЗДРЖЛИВИ И СТИЛСКИ : Трајни, класична бела боја нема да чип или кора.РАЗНОВРСНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Цедилка се вклопува нерѓосувачки, леано железо, и композитни тоне.ПОТРОШУВАЧИТЕ ОДДЕЛЕНИЕ : Пластика е на потрошувачите одделение за дополнителна безбедност.Премиум пластични длабоко куп цедилка.Бела, трајни боја.Нема да чип или кора.Две-парче дизајн за лесна и сигурна инсталација.Се вклопува нерѓосувачки, леано железо и композитни тоне.Потрошувачите одделение.Боја : Бела.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите