.

.

Godinger Барел Алкохол Фармацевт, Дрвени Пијалаци Фармацевт - 800ml

Godinger Барел Алкохол Фармацевт, Дрвени Пијалаци Фармацевт - 800ml

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

Гроздобер дизајн го прави совршен подарок за домашен бар и виски ентузијаст.Орев обоено дрво претставува класичен бар искуство.Spout фармацевт лесно ќе ја преполни вашата омилена чаша.Инка вклучени за да се направи пополнување лесно.ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ е само наменета да се користи како фармацевт и не е стареењето на барел.Капацитет : 800ml / 27fl оз.Од 1973 година Godinger специјализира во рачно изработени сребрени, pewter, кристал, од не ' рѓосувачки, и алтернативен метал giftware.Од свеќници, barware, bakeware, чај поставува и рамки, сте сигурни да се најде совршен точка за некоја посебна прилика.Godinger производи се достапни во сите поголеми трговците на мало низ САД и Канада.Боја : Кафена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите