.

.

LEGO Star Wars: Одмаздата на Sith Општи Мачни е Starfighter 75286 Летало утврдени со Општ Мачни, OBI-Wan Kenobi и Воздушни Клон Полицаец Minifigures (487 Парчиња)

LEGO Star Wars: Одмаздата на Sith Општи Мачни е Starfighter 75286 Летало утврдени со Општ Мачни, OBI-Wan Kenobi

мислење на клиентот:

DEN 1068.00
Достапност
Во достапна форма

Децата може да фаза на еп Општи Мачни наспроти Obi-Wan Kenobi битките со оваа зграда playset кој Воопшто Мачни е Starfighter (75286) од Star Wars : Одмаздата на Sith.Оваа прекрасна зграда комплет за деца вклучува 3 LEGO Star Wars minifigures – Општи Мачни, Obi-Wan Kenobi со Lightsaber, и Воздушни Клон Полицаец со blaster – да улога игра забавни, креативни приказни.Општи Мачни е Starfighter карактеристики на отворање ЛЕГО minifigure кабина, 2 пролет-натоварени стрелците и стигнале опрема за слетување да предизвика фанови' имагинации како тие се игра соло или споделување на Star Wars забава со пријателите.Постојат многу начини за да си играат со овој 487-парче градење на полнење, што го прави одличен роденденски подарок или одмор подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 9+ да ги запознае со LEGO Star Wars зграда играчки или да ги прошират своите колекција.Оваа LEGO Star Wars изградба модел мерки во текот на 3" (8cm) висока, 11.5" (30cm) долго и 6.5" (17cm) широк; Фанови исто така, може да лета во LEGO Star Wars : The Скајвокер Сагата видео игра.Отвори галакси креативни игра авантурите со оваа прекрасна LEGO Star Wars летало зграда играчка за деца : Општи Мачни е Starfighter (75286)!Фанови ќе љубов на автентични игра-инспиративна карактеристики како што се отворање на пилотската кабина, пролет-натоварени стрелците и стигнале опрема за слетување.Општи Мачни наспроти Obi-Wan Оваа зграда поставите доаѓа со 3 ЛЕГО minifigures – Општи Мачни, Obi-Wan Kenobi и Воздушни Клон Полицаец со оружје за младите да улога игра класичен акција битки од Star Wars : Одмаздата на Sith или креирате сопствени оригинални приказни.Супер подарок идеја за секој млад фан на Star Wars, оваа зграда комплет е одлична за самостојна или групна игра и го прави казна прилог на било ЛЕГО колекцијата.Star Wars акција во ЛЕГО стил!На ЛЕГО Групата е создавање на тули-изградена верзии на иконите Star Wars starfighters, возила, места и ликови од 1999 година. Тоа стана многу успешна тема со фантастичен избор на забава изградба играчки за да ги воодушеви навивачите на сите возрасти.Фанови ќе љубов преживување возбудливоста Star Wars : Одмаздата на Sith битки и создавање на своја акција спакувани авантури.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите